Hakkımızda

Elektrik ve otomasyon malzemelerinin satışı ile anahtar teslim elektromekanik proje taahhüt alanlarında hizmet vermekte olan GNY Elektromekanik 2008 yılında kurulmuştur.

Raylı Sistemler, Askeri Projeler, Havalimanları, Exproof Tesisler başta olmak üzere endüstrinin değişik alanlarında elektromekanik çözümler sunan firmamız kaliteden taviz vermemek şartıyla, proje odaklı çalışmaktadır.

Başlangıçta sadece elektromekanik taahhüt konusunda hizmet veren firmamız 2010 yılından itibaren otomasyon malzeme satışı ve PLC/Scada yazılım konularında firmaların talepleri doğrultusunda faaliyet göstermeye başlamıştır.

Firmamız, deneyimli mühendis ve tekniker kadrosuyla başta makine otomasyonu ve enerji scadası olmak üzere anahtar teslim proje hizmeti sunmaktadır. Süreklilik arz eden projelerin yanısıra özel makine imalatlarında da otomasyon yazılım hizmetleri sunmaktayız.

Otomasyon alanında partner olarak Lenze, Allen Bradley, Rockwell Automation, Schneider Electric, Sick, Banner, Ilme, TE Electric, Amphenol ve Invertek firmaları ile çalışmaktayız.

Amacımız, sürdürülebilir başarıyı yakalayarak, hizmet verdiğimiz alanlarda müşterilerimizin daima yanında olmak ve müşterilerimizin gözünde çözüm ortağı olmanın ötesinde her konuda işbirliği geliştirmektir.

Saygılarımızla,

GNY Elektromekanik İnşaat Taahhüt